Електровелосипед Bottecchia Merak 28 2022 frame 20
Фото 23 |
Bottecchia Merak 28 2022 frame 20 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bottecchia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bottecchia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bottecchia Merak 28 2022 frame 20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower elektryczny BOTTECCHIA Merak M20 28 cali Szary | 15 000 zł |
Rower elektryczny BOTTECCHIA Merak M20 28 cali Szary BOTTECH BE84085259 | 15 000 zł |
Модификації Bottecchia Merak 28 2022 frame 20
Ціни на Bottecchia Merak 28 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Bottecchia Merak 28 2022 frame 17 | від 13 999 zł | 4 пропозиції | ||
Bottecchia Merak 28 2022 frame 19 | від 13 999 zł | 4 пропозиції | ||
Bottecchia Merak 28 2022 frame 20 | від 15 000 zł | 3 пропозиції | ||
Bottecchia Merak 28 2022 frame 22 | від 14 000 zł | 3 пропозиції |