Пральна машина Bosch WNA 13401 білий (WNA13401PL)
Bosch WNA 13401 білий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch WNA 13401 білий
Усі ціни 8 →Bosch Pralko-suszarka WNA13401PL HWBOSRS13401PL0 | 3 049 zł |
Komfort pralko-Suszarka Bosch wna 13401pl | 3 099 zł |
Pralko-suszarka Bosch WNA13401PL Serie | 4 | 3 049 zł |
Bosch Pralko-suszarka WNA13401PL 64935 | 2 851 zł |
Pralko-suszarka Wolnostojąca BOSCH Serie 4 E WNA13401PL | 3 315 zł |
Лінійка пралень Serie 4 від німецького бренду Bosch поєднує машини класу «Стандарт». Якраз до нього зарахована модель WNA 13401, яка може випрати до 8 кг білизни та висушити до 5 кг речей.
Інверторне керування
Роботою прально-сушильного агрегату заправляє двигун EcoSilence Drive з інверторним керуванням. Це тихий, довговічний та економічний двигун. Візьмемо, наприклад, витрата води машинкою - в середньому за цикл він становить всього 41 л в режимі прання і 70 л в режимі прання з сушінням. Безпосередньо під час циклу в пральну можна дозавантажувати забуті речі. Для цього досить встановити роботу машини на паузу (за умови низького рівня води).
Сушіння AutoDry
У програмному арсеналі Bosch WNA 13401 налічується 14 автоматичних режимів. Тривалість багатьох програм, незалежно від рівня завантаження та типу тканин, допомагає скоротити функцію SpeedPerfect. Ну а процедуру сушіння речей контролює система AutoDry - вона визначає, коли білизна повністю висохла, покладаючись на дані з датчиків вологості і температури. Система захищає речі від пересушування та перегріву.
Зручне сенсорне керування
У моделі застосовується зручне сенсорне керування в комбінації з поворотною ручкою вибору автоматичних програм. При необхідності панель керування може бути заблокованою від дітей. Безпечну експлуатацію пристрою забезпечують системи на зразок захисту від протікання, контролю дисбалансу та піноутворення. Істотних вад у моделі не водиться, так що її можна сміливо рекомендувати до придбання як єдине рішення для прання та сушіння речей.