Змішувач Blanco Culina-S Duo 519782
Фото 7 |
Blanco Culina-S Duo 519782 |
|
У комплекті стабілізуюча пластина для підвищення стійкості змішувача при встановленні на мийку з нержавіючої сталі. Зручний фіксатор шланга із магнітним тримачем. Окремий важіль змішувача можна розмістити у будь-якому зручному місці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Culina-S Duo 519782
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO CULINA-S Duo jednouchwytowa armatura o profesjonalnym wyglądzie/ela | 4 041 zł |
BLANCO CULINA-S Duo chromowana | 2 400 zł |
BLANCO Bateria CULINA-S Duo Chromowana 519782 | 2 699 zł |
Bateria BLANCO CULINA-S DUO stal szlachetna matowa (519784) | 3 640 zł |
Bateria Blanco CULINA-S DUO stal szlachetna matowa 519 784 tel. 697 256 41 | 3 640 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →