Надувний басейн Bestway 60029
Фото 21 |
Bestway 60029 |
|
У басейні електричний насос/нагрівач з панеллю управління. Управління можливо за допомогою програми на смартфоні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 60029
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bestway, ogrodowe SPA, Lay-Z-Spa Milan basen z hydromasażem, 196 x 146 x 7 | 2 100 zł |
Bestway Lay-Z-Spa Milan Jacuzzi BESTWAY | 2 509 zł |
Dmuchane SPA z hydromasażem 6 os. Bestway 60029 | 2 260 zł |
Milan Lay-Z-Spa AirJet Plus Jacuzzi domowe BESTWAY 6-osobowe + Pompa Filtr | 2 579 zł |
Milan Lay-Z-Spa AirJet Plus Jacuzzi domowe BESTWAY 6-osobowe + Pompa Filtr | 2 782 zł |
PROMO Dmuchany Basen SPA z Hydromasażem Lay-Z-Spa Milan 60029 BESTWAY | 2 509 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →