Надувний басейн Bestway 60005
Фото 11 |
Bestway 60005 |
|
У басейні електричний насос/нагрівач з панеллю управління.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 60005
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jacuzzi Bestway Jacuzzi 60005 180 x 66 cm DZI-ZPOZ-BSTW-0016 | 1 899 zł |
Dmuchane SPA z masażem Bestway Bahamas | 1 600 zł |
Bestway Lay-Z-Spa Bahamas Jacuzzi BESTWAY | 2 025 zł |
Jacuzzi ogrodowe Bestway Lay-Z-Spa Bahamas 180 cm x 66 cm (60005) | 1 597 zł |
Bestway, ogrodowe SPA, Bahamas basen z hydromasażem, 4-osobowy, 180x180x66 | 1 570 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →