Надувний басейн Bestway 60007
Фото 15 |
Bestway 60007 |
|
У басейні електричний насос/нагрівач з панеллю управління. Також в басейні передбачена LED-підсвічування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 60007
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bestway Dmuchany basen Jacuzzi z hydromasażem Lay-Z-Spa Tahiti 180x66 cm 6 | 1 910 zł |
Jacuzzi ogrodowe Bestway Lay-Z-Spa Tahiti 180 cm x 66 cm (60007) | 2 093 zł |
Bestway, ogrodowe SPA, basen z hydromasażem, 4-osobowy, 180 x 66 cm | 1 984 zł |
Jacuzzi ogrodowe Bestway 180x66 cm Lay-Z-Spa® Thaiti Airjet | 2 399 zł |
Dmuchane SPA 4 osobowe 180 cm x 66 cm Bestway 60007 | 2 090 zł |
Dmuchane SPA 4 osobowe 180 cm x 66 cm Bestway 60007 | 1 989 zł |
Dmuchane SPA 4 osobowe 180 cm x 66 cm Bestway 60007 | 1 956 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →