Basen dmuchany Bestway 60007
Zdjęcia 15 |
Bestway 60007 |
|
Basen posiada elektryczną pompę/grzałkę z panelem sterowania. Basen jest również wyposażony w podświetlenie LED.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 60007
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestway, ogrodowe SPA, basen z hydromasażem, 4-osobowy, 180 x 66 cm | 2 090 zł |
Bestway Dmuchany basen Jacuzzi z hydromasażem Lay-Z-Spa Tahiti 180x66 cm 6 | 1 910 zł |
Jacuzzi ogrodowe Bestway Lay-Z-Spa Tahiti 180 cm x 66 cm (60007) | 2 088 zł |
Jacuzzi ogrodowe Bestway 180x66 cm Lay-Z-Spa® Thaiti Airjet | 2 399 zł |
Dmuchane SPA 4 osobowe 180 cm x 66 cm Bestway 60007 | 2 090 zł |
Dmuchane SPA 4 osobowe 180 cm x 66 cm Bestway 60007 | 1 989 zł |
Dmuchane SPA 4 osobowe 180 cm x 66 cm Bestway 60007 | 1 956 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →