Basen dmuchany Bestway 60029
Zdjęcia 21 |
Bestway 60029 |
|
Basen posiada elektryczną pompę/grzałkę z panelem sterowania. Sterowanie jest możliwe za pomocą aplikacji na smartfonie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 60029
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestway, ogrodowe SPA, Lay-Z-Spa Milan basen z hydromasażem, 196 x 146 x 7 | 2 100 zł |
Bestway Lay-Z-Spa Milan Jacuzzi BESTWAY | 2 509 zł |
Dmuchane SPA z hydromasażem 6 os. Bestway 60029 | 2 260 zł |
Milan Lay-Z-Spa AirJet Plus Jacuzzi domowe BESTWAY 6-osobowe + Pompa Filtr | 2 579 zł |
Milan Lay-Z-Spa AirJet Plus Jacuzzi domowe BESTWAY 6-osobowe + Pompa Filtr | 2 782 zł |
PROMO Dmuchany Basen SPA z Hydromasażem Lay-Z-Spa Milan 60029 BESTWAY | 2 509 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →