Душовий набір Besco Veo BP-VNTII-CH
Фото 5 |
Besco Veo BP-VNTII-CH |
|
Душовий шланг із захистом від перекручування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Veo BP-VNTII-CH
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Besco Zestaw prysznicowy Besco Veo chrom BP-VNTII-CH | 1 479 zł |
Besco Zestaw prysznicowy Besco Veo czarny mat BP-VNTII-CZ | 1 699 zł |
Besco Zestaw prysznicowy Besco Veo złoty BP-VNTII-ZL | 1 929 zł |
Besco Zestaw prysznicowy Besco Veo grafitowy BP-VNTII-GR | 1 929 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →