Візочок Bebetto Bresso 2 in 1
Відео 3Фото 8 |
Універсальна коляска 2-в-1 складається з люльки для немовлят і прогулянкового блоку для дитини, що підросла, і, мабуть, пропонує все, що необхідно для комфорту малюка і зручності батьків. Однією з особливостей моделі є подвійна амортизація, а точніше система амортизації SAS на передніх колесах, пружинна амортизація на кожному колесі задньої осі та додаткова амортизація на конструкції з регулюванням Soft або Hard (м'який чи жорсткий) для того, щоб ви могли адаптувати підвіску залежно від типу дороги.
Крім того, поворотні передні колеса мають пам'ять напрямку DMS. В результаті коляска впевнено долає перешкоди, проїжджає бездоріжжям і не турбує відпочинок малюка. Конструкція Bebetto Bresso 2 in 1 передбачає реверсивне встановлення люльки та прогулянкового блоку, також за допомогою сумісних адаптерів Bobostello на шасі можна закріпити автокрісло, але вони продаються окремо.
Капюшони обох блоків виконані з водостійкої тканини з УФ-захистом, низько опускаються та практично безшумно регулюються. Люлька отримала регульовану спинку та додаткову вентиляційну систему на дні. А завдяки вигнутій формі її можна використовувати як ліжечко-гойдалку. Прогулянковий блок дозволяє регулювати нахил спинки та підніжки, опускаючи сидіння у лежаче положення. Порадує батьків і гарний комплект поставки: до нього входять тепла накидка на ніжки, дощовик, москітна сітка, підсклянник, багажне відділення та окрема сумка для речей.
Купити Bebetto Bresso 2 in 1
Bebetto Bebetto Bresso GREY 24 2w1 + Adaptery CYBEX | 2 249 zł |
Bebetto Wózek Bebetto Bresso 4w1 fotel Carlo + Baza ISOFIX | 2 849 zł |
Bebetto Wózek Bebetto Bresso 3w1 NEW 2022 fotel Carlo | 2 499 zł |
Bebetto Wózek Bebetto Bresso 3w1 NEW 2022 Oryginalny fotel | 2 479 zł |
Bebetto Wózek Bebetto Bresso 2w1 NEW + Adaptery Maxi Cosi | 2 249 zł |