Wózek Bebetto Bresso 2 in 1
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Wszechstronny wózek 2 w 1 składa się z gondoli dla niemowląt i wózka dla dorosłego dziecka i być może oferuje wszystko, co jest niezbędne dla komfortu dziecka i wygody rodziców. Jedną z cech modelu jest podwójne tłumienie, a dokładniej system tłumienia SAS na przednich kołach, tłumienie sprężynowe na każdym kole tylnej osi oraz dodatkowe tłumienie na konstrukcji z regulacją Soft lub Hard (miękkie lub twarde) tak, aby możesz dostosować zawieszenie w zależności od rodzaju drogi.
Dodatkowo skrętne przednie koła posiadają pamięć kierunku DMS. Dzięki temu wózek pewnie pokonuje przeszkody, jeździ w terenie i nie przeszkadza reszcie okruchów. Konstrukcja Bebetto Bresso 2 w 1 przewiduje odwracalną instalację kołyski i wózka, możliwe jest również przymocowanie fotelika samochodowego do podwozia za pomocą kompatybilnych adapterów Bobostello, ale są one sprzedawane osobno.
Kaptury obu jednostek wykonane są z wodoodpornego materiału z ochroną UV, opadają nisko i dopasowują się niemal bezgłośnie. Kołyska otrzymała regulowane oparcie oraz dodatkowy system wentylacji na dole. A dzięki zakrzywionemu kształtowi może służyć jako łóżko bujane. Blok spacerowy umożliwia regulację nachylenia oparcia i podnóżka, obniżając siedzisko do pozycji leżącej. Rodziców również ucieszy dobry pakiet: zawiera ciepłą osłonę na nóżki, osłonę przeciwdeszczową, moskitierę, uchwyt na kubek, bagażnik i oddzielną torbę na rzeczy.
Kup Bebetto Bresso 2 in 1
Bebetto Bebetto Bresso GREY 24 2w1 + Adaptery CYBEX | 2 249 zł |
Bebetto Wózek Bebetto Bresso 4w1 fotel Carlo + Baza ISOFIX | 2 849 zł |
Bebetto Wózek Bebetto Bresso 3w1 NEW 2022 fotel Carlo | 2 499 zł |
Bebetto Wózek Bebetto Bresso 3w1 NEW 2022 Oryginalny fotel | 2 479 zł |
Bebetto Wózek Bebetto Bresso 2w1 NEW + Adaptery Maxi Cosi | 2 249 zł |