Зимова шина Barum Polaris 5 215/65 R16 102H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Polaris 5 215/65 R16 102H 215/65 R16 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Polaris 5 215/65 R16 102H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Polaris 5 ( 215/65 R16 102H XL EVc ) 15411810000 | 452 zł |
Barum Polaris 5 ( 215/65 R16 102H XL EVc ) | 458 zł |
Opona Barum 215/65R16 POLARIS 5 XL FR M+S 102H - opony terenowe 1541181 | 459 zł |
Barum Polaris 5 (215/65 R16 102H) 15411810000 | 451 zł |
Opona zimowa BARUM Polaris 5 215/65 R16 102H Darmowa dostawa w 24 h. Do 10 | 406 zł |
Barum POLARIS 5 215/65R16 102H | 429 zł |
Opony zimowe 215/65R16 102H Polaris 5 Barum 2022 | 417 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Polaris 5 215/65 R16 102H
Ціни на Barum Polaris 5 215/65 R16 102H |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 215/65 R16 102H | від 406 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →