Зимова шина Barum Polaris 5 205/60 R16 96H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Polaris 5 205/60 R16 96H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Polaris 5 205/60 R16 96H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Polaris 5 (205/60 R16 96H) 15413320000 | 468 zł |
Barum Polaris 5 ( 205/60 R16 96H XL ) 15413320000 | 504 zł |
Barum Polaris 5 ( 205/60 R16 96H XL ) | 510 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Polaris 5 205/60 R16 96H
Ціни на Barum Polaris 5 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 205/60 R16 92H | від 491 zł | 1 пропозиція | ||
Barum Polaris 5 205/60 R16 96H | від 468 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →