Літня шина Barum Bravuris 5HM 185/65 R14 86T
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 185/65 R14 86T 185/65 R14 86 H 185/65 R14 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 185/65 R14 86T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Bravuris 5HM (185/65 R14 86T) 15409650000 | 295 zł |
Opona Barum 185/65R14 BRAVURIS 5 HM 86T - opony letnie 1540965 | 252 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 185/65 R14 86T EVc ) 15409650000 | 300 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 185/65 R14 86T EVc ) | 304 zł |
Opona letnia BARUM BRAVURIS 5 HM 185/65R14 86T | 240 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 185/65 R14 86T
Ціни на Barum Bravuris 5HM 185/65 R14 86T |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 185/65 R14 86H | від 268 zł | 4 пропозиції | ||
Barum Bravuris 5HM 185/65 R14 86T | від 240 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →