Літня шина Barum Bravuris 5HM 175/65 R14 82T
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 175/65 R14 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 175/65 R14 82T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
175/65TR14 BARUM TL BRAVURIS 5 HMEU 82T 4024063003965 | 237 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 175/65 R14 82T EVc ) 15409620000 | 249 zł |
Barum Bravuris 5HM (175/65 R14 82T) 15409620000 | 251 zł |
Opona Barum 175/65R14 BRAVURIS 5 HM 82T - opony letnie 1540962 | 215 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 175/65 R14 82T EVc ) | 252 zł |
Opona letnia BARUM BRAVURIS 5 HM 175/65R14 82T | 218 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 175/65 R14 82T
Ціни на Barum Bravuris 5HM 175/65 R14 82T |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 175/65 R14 82H | від 239 zł | 4 пропозиції | ||
Barum Bravuris 5HM 175/65 R14 82T | від 215 zł | 7 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 175/65 R14 86T | від 259 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →