Powerbank Awei Power Bank P142K
Фото 8 |
Awei Power Bank P142K 30000 мАгод50000 мАгод |
|
Портативний зарядний пристрій для смартфонів, планшетів та інших мобільних гаджетів, обладнаний вбудованою літій-полімерною батареєю ємністю 50000 мАгод. Фактично на девайси акумулятор повербанка здатний видати близько 31450 мАгод ємності. Цього цілком достатньо, щоб 6 - 7 разів повністю зарядити умовний Android-смартфон, до 10 разів заповнити енергетичні запаси в осередках "Айфона", 3 рази повністю зарядити планшет з екраном великої діагоналі.
Awei Power Bank P142K оснащується одним портом USB type C двосторонньої конструкції з параметрами вихідної та вхідної потужності 18 Вт. Також у розпорядженні у моделі є тріо повнорозмірних роз'ємів USB A (на 22.5 Вт, 22.5 Вт та 10 Вт). Повербанк підтримує прискорену зарядку гаджетів, використовуючи протоколи Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0 та Power Delivery 3.0. Власна батарея заряджається через порти microUSB, USB type C або Apple Lightning. Модель обладнана інфо-дисплеєм для відображення залишкового рівня заряду акумулятора у відсотках, вбудованим світильником з розсіяним характером свічення та ремінцем для зручності перенесення. Вага Powerbank 1.2 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Купити Awei Power Bank P142K
Усі ціни 9 →AWEI Powerbank 50000mAh P142 K 22,5W Led lamp LCD AZAWEUAPAWE0150 | 244 zł |
Powerbank AWEI P142K 50000 mAh 22.5W Czarny | 228 zł |
AWEI Powerbank 50000mAh P142 K 22,5W Led lamp LCD 112783 | 248 zł |
Powerbank AWEI P142K 50000 mAh 22.5W Czarny | 228 zł |
AWEI Powerbank 50000mAh P142 K 22,5W Led lamp LCD | 260 zł |
Модификації Awei Power Bank P142K
Ціни на Awei Power Bank P142K |
---|---|---|---|---|
Awei Power Bank P140K | від 163 zł | 14 пропозицій | ||
Awei Power Bank P142K | від 228 zł | 10 пропозицій |