Powerbank Awei Power Bank P140K
Фото 9 |
Awei Power Bank P140K 30000 мАгод50000 мАгод |
|
Універсальна портативна батарея обладнана ємним сховищем енергетичних запасів на 30000 мАгод. З цієї цифри необхідно відняти втрати при перетворенні напруги з 3.7 до 5 В - реально на підключені пристрої модель видає до 18600 мАгод ємності. Android-смартфони від повербанка можна зарядити 3 - 4 повні рази, умовні "Айфони" - 4 - 5 разів, а планшети з великими екранами - 2 - 3 рази.
Одночасно від мобільного акумулятора можуть отримувати живлення чотири девайси. Awei Power Bank P140K має один порт USB type C з підтримкою роботи по протоколу Power Delivery 3.0 (18 Вт), один USB A з функцією швидкої зарядки за стандартом Qualcomm Quick Charge 3.0 (22.5 Вт) і двома повнорозмірними USB зі стандартними параметрами напруги та струму 5 В/2 А (10 Вт). Також різноманітністю порадують вхідні роз'єми для зарядки повербанку – для цього передбачаються порти USB type C, microUSB та Apple Lightning. На додаток модель обзавелася вбудованим світильником з розсіяним характером свічення та вбудованим ремінцем для зручності перенесення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Купити Awei Power Bank P140K
Усі ціни 12 →AWEI Powerbank 30000mAh P140 K 22,5W Led Lamp LCD AZAWEUAPAWE0148 | 172 zł |
Powerbank AWEI P140K 30000 mAh 22.5W Czarny | 164 zł |
AWEI Powerbank 30000mAh P140 K 22,5W Led Lamp LCD 112780 | 175 zł |
Powerbank AWEI P140K 30000 mAh 22.5W Czarny | 164 zł |
AWEI Powerbank 30000mAh P140 K 22,5W Led Lamp LCD | 190 zł |
Модификації Awei Power Bank P140K
Ціни на Awei Power Bank P140K |
---|---|---|---|---|
Awei Power Bank P140K | від 163 zł | 14 пропозицій | ||
Awei Power Bank P142K | від 228 zł | 10 пропозицій |