Powerbank Awei Power Bank P140K
Zdjęcia 9 |
Awei Power Bank P140K 30000 mAh50000 mAh |
|
Uniwersalny przenośny akumulator wyposażony w pojemną pojemność magazynowania energii wynoszącą 30 000 mAh. Od tej liczby należy odjąć straty przy konwersji napięcia z 3,7 V na 5 V - w rzeczywistości model dostarcza do podłączonych urządzeń aż 18600 mAh pojemności. Smartfony z Androidem z powerbanku można ładować 3 – 4 razy w pełni, iPhone’y – 4 – 5 razy, a tablety z dużymi ekranami – 2 – 3 razy.
Cztery urządzenia mogą być zasilane z mobilnej baterii naraz. Awei Power Bank P140K posiada jeden port USB typu C z obsługą protokołu Power Delivery 3.0 (18 W), jeden port USB A z funkcją szybkiego ładowania zgodnie ze standardem Qualcomm Quick Charge 3.0 (22,5 W) oraz dwa pełnowymiarowe porty USB w standardzie parametry napięciowe i prądowe 5 V / 2 A (10 W). Będziesz także zadowolony z różnorodności złączy wejściowych do ładowania power banku - służą do tego porty USB typu C, microUSB i Apple Lightning. Dodatkowo model posiada wbudowaną lampkę z rozproszonym blaskiem oraz wbudowany pasek ułatwiający przenoszenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Awei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Awei.
Kup Awei Power Bank P140K
Wszystkie ceny 12 →AWEI Powerbank 30000mAh P140 K 22,5W Led Lamp LCD AZAWEUAPAWE0148 | 172 zł |
Powerbank AWEI P140K 30000 mAh 22.5W Czarny | 165 zł |
AWEI Powerbank 30000mAh P140 K 22,5W Led Lamp LCD 112780 | 175 zł |
Powerbank AWEI P140K 30000 mAh 22.5W Czarny | 165 zł |
AWEI Powerbank 30000mAh P140 K 22,5W Led Lamp LCD | 190 zł |
Modyfikacje Awei Power Bank P140K
Ceny na Awei Power Bank P140K |
---|---|---|---|---|
Awei Power Bank P140K | od 163 zł | 14 oferty | ||
Awei Power Bank P142K | od 228 zł | 12 oferty |