Powerbank Awei Power Bank P142K
Zdjęcia 8 |
Awei Power Bank P142K 30000 mAh50000 mAh |
|
Przenośna ładowarka do smartfonów, tabletów i innych gadżetów mobilnych, wyposażona we wbudowaną baterię litowo-polimerową o pojemności 50 000 mAh. Tak naprawdę bateria powerbanku jest w stanie dostarczyć urządzeniom około 31 450 mAh pojemności. To wystarczy, aby w pełni naładować konwencjonalny smartfon z Androidem 6–7 razy, uzupełnić zapasy energii w komórkach iPhone’a nawet 10 razy i 3 razy w pełni naładować tablet z dużym ekranem o przekątnej.
Awei Power Bank P142K wyposażony jest w jeden port USB typu C o dwustronnej konstrukcji o parametrach mocy wyjściowej i wejściowej 18 W. Model posiada także trzy pełnowymiarowe złącza USB A (22,5 W, 22,5 W i 10 W). Power bank obsługuje przyspieszone ładowanie gadżetów za pomocą protokołów Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0 i Power Delivery 3.0. Własny akumulator urządzenia ładowany jest poprzez porty microUSB, USB typu C lub Apple Lightning. Model wyposażony jest w wyświetlacz informacyjny pokazujący procentowo pozostały poziom naładowania akumulatora, wbudowaną lampkę z rozproszonym blaskiem oraz pasek ułatwiający przenoszenie. Powerbank waży 1,2 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Awei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Awei.
Kup Awei Power Bank P142K
Wszystkie ceny 12 →AWEI Powerbank 50000mAh P142 K 22,5W Led lamp LCD AZAWEUAPAWE0150 | 244 zł |
Powerbank AWEI P142K 50000 mAh 22.5W Czarny | 228 zł |
AWEI Powerbank 50000mAh P142 K 22,5W Led lamp LCD 112783 | 248 zł |
Powerbank AWEI P142K 50000 mAh 22.5W Czarny | 228 zł |
AWEI Powerbank 50000mAh P142 K 22,5W Led lamp LCD | 260 zł |
Modyfikacje Awei Power Bank P142K
Ceny na Awei Power Bank P142K |
---|---|---|---|---|
Awei Power Bank P140K | od 163 zł | 14 oferty | ||
Awei Power Bank P142K | od 228 zł | 12 oferty |