Наручний годинник AVI-8 AV-4065-02
Фото 5 |
AVI-8 AV-4065-02 |
|
Секундна стрілка винесена на окремий циферблат.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AVI-8 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AVI-8.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AVI-8 AV-4065-02
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AVI-8 Hawker Harrier II AV-4065-02 | 1 039 zł |
Zegarek męski, AV-4065-02 | 1 062 zł |
AVI-8 AV-4065-02 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa dost | 1 485 zł |
Zegarek AVI-8 AV-4065-02 HAWKER HARRIER II - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 1 039 zł |
AVI-8 AV-4065-02 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa dost | 1 485 zł |
Zegarek AVI-8 AV-4065-02 HAWKER HARRIER II - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 1 039 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →