Наручний годинник AVI-8 AV-4065-01
Фото 7 |
AVI-8 AV-4065-01 |
|
Секундна стрілка винесена на окремий циферблат.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AVI-8 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AVI-8.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AVI-8 AV-4065-01
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AVI-8 Mężczyźni Hawker Harrier Matador Chronograph Ivory Steel with Green | 1 102 zł |
Zegarek AVI-8 Zegarek męski AVI-8 AV-4065-01 zielony | 1 008 zł |
AVI-8 Hawker Harrier II AV-4065-01 | 977 zł |
AVI-8 AV-4065-01 - Moliwa dostawa za darmo | 1 240 zł |
Zegarek męski, AV-4065-01 | 1 008 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →