Zegarek AVI-8 AV-4065-02
Zdjęcia 5 |
AVI-8 AV-4065-02 |
|
Drugą wskazówkę umieszczono na osobnej tarczy.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AVI-8 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AVI-8.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AVI-8 AV-4065-02
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVI-8 Hawker Harrier II AV-4065-02 | 1 039 zł |
AVI-8 AV-4065-02 - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadowolony | 1 320 zł |
Zegarek męski, AV-4065-02 | 1 069 zł |
AVI-8 AV-4065-02 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa dost | 1 485 zł |
Zegarek AVI-8 AV-4065-02 HAWKER HARRIER II - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 1 039 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →