Звукова карта Asus Strix Raid DLX
Відео 12 |
Asus Strix Raid DLX
Призначення:аудіофільська
Кількість каналів:7.1
Інтерфейс:PCI-E
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Всі характеристики
Купити Asus Strix Raid DLX
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta dźwiękowa ASUS STRIX RAID DLXKrystalicznie czysty dźwięk - 124 dB SNR i ESS ES9016 DAC zapewniają najwyższą wydajność dźwięku i wciągające dźwięki.
Dostosowanie dźwięku w koncentracji dla gracza – Programowalny tryb RAID pozwala przełączać się między wciągającym dźwiękiem do gier i kanałem czatu, dzięki czemu możesz usłyszeć, co jest najważniejsze w grze.
Skrzynka sterująca... щеna blacie – kontrola dostępu i tryb RAID bezpośrednio na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu możesz bez przerwy wrócić do gry.
Innowacyjne oprogramowanie audio – Sonic Studio umożliwia użytkownikom intuicyjną kontrolę wszystkich aspektów dźwięku, a także funkcje Sonic Radar Pro do wizualizacji w grze przychodzącego pozycjonowania dźwięku.
Potężny wzmacniacz słuchawek - wzmacniacz słuchawkowy 600 omów zapewnia wyraźny szczegółowy dźwięk Amazon.plПоскаржитись | 853 zł |
Karta dźwiękowa Asus Strix Raid DLX (90YB00H0-M0UA00) | 707 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS STRIX RAID DLX - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 746 zł |
Серія Asus ROG Strix
від 208 zł
зовнішній, портативний, на 1 слот, під накопичувач SSD M.2, підключення USB C 3.2 gen2
від 84 zł
вентилятор, на корпус, вентилятор: 1 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 1800 об/хв, УФ світіння
від 593 zł
зовнішній, 500 ГБ, M.2, PCI-E 3.0 4x, 3D TLC NAND, USB C 3.2 gen2, Asus Aura Sync
від 174 zł
зовнішній, портативний, на 1 слот, під накопичувач SSD M.2, підключення USB C 3.2 gen2
від 707 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 1 012 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2200 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 563 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 1 086 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2200 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 750 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 680 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 789 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 1 010 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 624 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 935 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 548 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 1 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 829 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 950 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2200 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
Відеоогляди
Na Balkonie: UNBOXING Asus Strix Raid DLX
17 вересня 2016211 переглядів
Quick Unboxing - ASUS STRIX RAID DLX PCIe 7.1 Gaming Sound Card 124dB SNR | 12.2015 - McSzakalTV
30 грудня 20156 927 переглядів
Играй как PRO! ✔ Обзор внутренней аудиокарты ASUS STRIX RAID DLX и PRO
1 лютого 2016210 060 переглядів
Hunt Showdown experience with Asus Strix Raid DLX and ASUS ROG Swift PG348Q 3440X1440
9 квітня 2018279 переглядів
Asus Strix Raid DLX/Pro - Solution to driver problem :)
31 жовтня 20202 120 переглядів
ASUS Strix Raid DLX Sound Card Unboxing and Overview
6 серпня 202011 897 переглядів
Asus Strix Raid DLX playing Dolby Access Demo
7 квітня 20175 569 переглядів
ASUS サウンドカード STRIX RAID DLX サラウンドテスト
16 грудня 20173 518 переглядів
Asus Strix Raid DLX sound test in Battlefield 1
5 листопада 201612 774 перегляда
Asus Strix Raid DLX sound test in Battlefield 4
24 липня 201624 609 переглядів
Asus Strix Raid DLX song test
23 березня 20173 226 переглядів
ASUS STRIX RAID DLX
23 жовтня 201534 583 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 143 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 5.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 98 zł
для ноутбука, звичайна, USB C, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 250 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 76 zł
для ноутбука, звичайна, USB, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 113 zł
для ноутбука, геймерська, USB, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 16 біт
від 789 zł
внутрішня, геймерська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт
від 495 zł
геймерська, 3.5 мм (mini-Jack), каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт