Karta dźwiękowa Asus Strix Raid DLX
Wideo 12 |
Asus Strix Raid DLX
Przeznaczenie:audiofilska
Liczba kanałów:7.1
Interfejs:PCI-E
Pojemność DAC:24 bit
Rozdzielczość ADC:24 bit
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus Strix Raid DLX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta dźwiękowa ASUS STRIX RAID DLXKrystalicznie czysty dźwięk - 124 dB SNR i ESS ES9016 DAC zapewniają najwyższą wydajność dźwięku i wciągające dźwięki.
Dostosowanie dźwięku w koncentracji dla gracza – Programowalny tryb RAID pozwala przełączać się między wciągającym dźwiękiem do gier i kanałem czatu, dzięki czemu możesz usłyszeć, co jest najważniejsze w grze.
Skrzynka sterująca... więcejna blacie – kontrola dostępu i tryb RAID bezpośrednio na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu możesz bez przerwy wrócić do gry.
Innowacyjne oprogramowanie audio – Sonic Studio umożliwia użytkownikom intuicyjną kontrolę wszystkich aspektów dźwięku, a także funkcje Sonic Radar Pro do wizualizacji w grze przychodzącego pozycjonowania dźwięku.
Potężny wzmacniacz słuchawek - wzmacniacz słuchawkowy 600 omów zapewnia wyraźny szczegółowy dźwięk Amazon.plZłóż skargę | 853 zł |
Karta dźwiękowa Asus Strix Raid DLX (90YB00H0-M0UA00) | 707 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS STRIX RAID DLX - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 746 zł |
Seria Asus ROG Strix
od 208 zł
obudowa zewnętrzna, przenośna, 1 slot, pod dysk SSD M.2, podłączenie USB C 3.2 gen2
od 84 zł
wentylator, na obudowę, wentylator: 1 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 1800 obr./min, świecenie w UV
od 593 zł
zewnętrzny, 500 GB, M.2, PCI-E 3.0 4x, 3D TLC NAND, USB C 3.2 gen2, Asus Aura Sync
od 174 zł
obudowa zewnętrzna, przenośna, 1 slot, pod dysk SSD M.2, podłączenie USB C 3.2 gen2
od 1 012 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2200 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 1 086 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2200 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 750 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 680 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 789 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 624 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 1 010 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 935 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 584 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 548 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 1 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 829 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
Wideo recenzje
Na Balkonie: UNBOXING Asus Strix Raid DLX
17 września 2016211 przegląd
Quick Unboxing - ASUS STRIX RAID DLX PCIe 7.1 Gaming Sound Card 124dB SNR | 12.2015 - McSzakalTV
30 grudnia 20156 927 przegląd
Играй как PRO! ✔ Обзор внутренней аудиокарты ASUS STRIX RAID DLX и PRO
1 lutego 2016210 060 przegląd
Hunt Showdown experience with Asus Strix Raid DLX and ASUS ROG Swift PG348Q 3440X1440
9 kwietnia 2018279 przegląd
Asus Strix Raid DLX/Pro - Solution to driver problem :)
31 października 20202 120 przegląd
ASUS Strix Raid DLX Sound Card Unboxing and Overview
6 sierpnia 202011 897 przegląd
Asus Strix Raid DLX playing Dolby Access Demo
7 kwietnia 20175 569 przegląd
ASUS サウンドカード STRIX RAID DLX サラウンドテスト
16 grudnia 20173 518 przegląd
Asus Strix Raid DLX sound test in Battlefield 1
5 listopada 201612 774 przegląd
Asus Strix Raid DLX sound test in Battlefield 4
24 lipca 201624 609 przegląd
Asus Strix Raid DLX song test
23 marca 20173 226 przegląd
ASUS STRIX RAID DLX
23 października 201534 583 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 143 zł
wewnętrzna, audiofilska, PCI-E, kanałów: 5.1, DAC: 24 bit, ADC: 24 bit, wyjście na panel przedni
od 98 zł
do laptopa, zwykła, USB C, kanałów: 2, DAC: 24 bit, ADC: 24 bit
od 250 zł
wewnętrzna, audiofilska, PCI-E, kanałów: 7.1, DAC: 24 bit, ADC: 24 bit, wyjście na panel przedni
od 113 zł
do laptopa, gamingowa, USB, kanałów: 7.1, DAC: 24 bit, ADC: 16 bit
od 789 zł
wewnętrzna, gamingowa, PCI-E, kanałów: 7.1, DAC: 32 bit, ADC: 24 bit
od 495 zł
gamingowa, 3.5 mm (mini Jack), kanałów: 7.1, DAC: 32 bit, ADC: 24 bit