Звукова карта Asus Strix Raid PRO
Відео 9Фото 6 |
Asus Strix Raid PRO
Призначення:аудіофільська
Кількість каналів:7.1
Інтерфейс:PCI-E
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Всі характеристики
Купити Asus Strix Raid PRO
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS STRIX RAID PROKarta d?wi?kowa, 24 bity, 192 kHz, 116 dB Stosunek sygna?-szum, 7.1, PCIe, CM6632AX Proshop.plПоскаржитись | 603 zł |
Karta dźwiękowa Asus Strix Raid Pro (90YB00I0-M0UA00) | 563 zł |
Karta Dźwiękowa Wewnętrzna ASUS Strix Raid Pro 7.1 PCI-E C-Media 6632AXKarta Dźwiękowa Wewnętrzna ASUS Strix Raid Pro 7.1 PCI-E C-Media 6632AX Sonic Studio Kod produktu: HG5462 Karta dźwiękowa Strix Raid Pro, na którą składają s... EmpikПоскаржитись | 569 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ASUS STRIX RAID PRO - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 600 zł |
Серія Asus ROG Strix
від 208 zł
зовнішній, портативний, на 1 слот, під накопичувач SSD M.2, підключення USB C 3.2 gen2
від 84 zł
вентилятор, на корпус, вентилятор: 1 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 1800 об/хв, УФ світіння
від 593 zł
зовнішній, 500 ГБ, M.2, PCI-E 3.0 4x, 3D TLC NAND, USB C 3.2 gen2, Asus Aura Sync
від 174 zł
зовнішній, портативний, на 1 слот, під накопичувач SSD M.2, підключення USB C 3.2 gen2
від 707 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 1 012 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2200 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 563 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 1 086 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2200 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 750 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 680 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 789 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 624 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 996 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 935 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 584 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 548 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 1 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 829 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
Відеоогляди
Is this Asus Strix Raid Pro any good?
12 січня 202016 989 переглядів
Asus Strix Raid Pro Unboxing (Розпакування)
11 квітня 2016760 переглядів
Asus Strix Raid DLX/Pro - Solution to driver problem :)
31 жовтня 20202 120 переглядів
ASUS STRIX Pro Raid 7.1 Gaming Sound Card Set (Unboxing, Testing and Reviewing)
10 грудня 20192 888 переглядів
how to setup your sound card (Asus Strix Raid Pro)
12 липня 201716 164 перегляда
【自作PC】ASUS STRIX RAID PRO をレビュー!その② サラウンド検証&感想編
27 листопада 20182 642 перегляда
The Witcher 3 (Asus Strix Raid Pro preset Music)
31 грудня 20161 391 перегляд
Asus Strix Raid Pro 7.1 Gaming Sound Card unboxing
18 березня 201714 921 перегляд
The Witcher 3 (Asus Strix Raid Pro preset Gaming)
31 грудня 20161 513 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 143 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 5.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 98 zł
для ноутбука, звичайна, USB C, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 250 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 76 zł
для ноутбука, звичайна, USB, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 113 zł
для ноутбука, геймерська, USB, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 16 біт
від 789 zł
внутрішня, геймерська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт
від 495 zł
геймерська, 3.5 мм (mini-Jack), каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт