Материнська плата Asus ProArt B660-CREATOR D4
Відео 11Фото 8 |
Закрити
Шапка
Asus ProArt B660-CREATOR D4
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel B660
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5333 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Всі характеристики
Серія Asus ProArt (для творців контенту)Порівняти в таблиці →
від 994 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 977 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 001 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 093 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 821 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 756 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 440 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, U.2, SLI, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 007 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 10 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 827 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 952 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
Відеоогляди
ProArt B660 CREATOR D4 BIOS UPDATE
6 грудня 2023247 переглядів
This CREATOR motherboard can cost you LESS than $1* | Asus B660 ProArt Creator D4 Overview
13 січня 202235 090 переглядів
Creator PC for Photographers | Asus RTX 3050 + B660 ProArt Creator D4 Build
1 квітня 202225 717 переглядів
Why the ASUS ProArt B660 Creator D4 is the fanciest B660 motherboard - Review
14 березня 20221 572 перегляда
Motherboard Asus ProArt B660 Creator D4 \ LGA1700 ATX \ For the Creators
30 грудня 2022588 переглядів
Review of Asus ProArt B660-Creator D4
6 вересня 2022206 переглядів
Motherboard For Creators? ASUS ProArt B660 Creator D4 review!
29 березня 20224 450 переглядів
Asus Proart B660 Creator D4 Intel 12th/13th Generation motherboard UNBOXING & DEPTH VIEW | BD
10 березня 2023489 переглядів
Overview of ProArt B660 CREATOR D4, Asus motherboard, review of features, not unboxing
7 січня 20221 219 переглядів
Unboxing the newly announce ASUS ProArt B660-creator motherboard!
6 січня 20221 693 перегляда
Asus ProArt B660-Creator D4 Review: Pros on a Budget
14 жовтня 2022629 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 106 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 718 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 605 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 532 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2