Материнська плата Asus PRIME Z270-A
Відео 9Фото 5 | Товар застарів 840 zł Socket: Intel LGA 1151; Форм-фактор: ATX; Розміри (мм): 305x244; Чипсет: Intel Z270; DDR4 (слотів): 4; Форм-фактор слота для пам'яті: DIMM; Частота ОЗП (МГц): 3866; Макс. об'єм пам'яті (ГБ): 64; SATA 3: 6; M.2 роз'єм: 2; Підтримка PCI Express: 3.0; Підтримка CrossFire (AMD) в списокмої списки |
Asus PRIME Z270-A
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1151
Чипсет:Intel Z270
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:3866 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
Серія Asus Prime (стабільність/довговічність)Порівняти в таблиці →
від 349 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 2 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 343 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel H510, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 453 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, без підсвітки
від 591 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 649 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 522 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5066 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 292 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 4400 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, без підсвітки
від 529 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5066 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 380 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 529 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 369 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, M.2, Wi-Fi, без підсвітки
від 1 312 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 1 079 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 329 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, підходить для майнінгу
від 306 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A320, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 320 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 668 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 309 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel H510, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
КомплектуючіВсі комплектуючі для Asus PRIME Z270-A →
Відеоогляди
asus prime z270-a thermaltake j25 tg rgb edition review
14 жовтня 2020594 перегляда
The Best Value Z270 Motherboard [ASUS Prime Z270-A Review!] || Salauddin Technology
29 березня 2019787 переглядів
Asus Prime Z270-A / Cooler Master Hyper 212 EVO - Incompatible
12 січня 2018969 переглядів
How To Update Motherboard BIOS (ASUS PRIME Z270-A)
23 серпня 20223 149 переглядів
The Best Value Z270 Motherboard Option for Kabylake CPUs! [ASUS Prime Z270-A Review!]
12 березня 201725 605 переглядів
ASUS Prime Z270-A, i7 7700K water cooled build
14 лютого 201732 939 переглядів
ASUS PRIME Z270-A Motherboard overview
3 січня 201741 657 переглядів
Asus Prime Z270-a Lga 1151 Intel Mining Rig
15 липня 20173 960 переглядів
Asus prime Z270-A CPU RAM MP500 M.2 Installation
18 жовтня 201768 201 перегляд
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 106 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 735 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 605 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 532 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2