Аудіоінтерфейс Arturia MiniFuse 1
Відео 14Фото 9 |
Arturia MiniFuse 1 |
|
2 балансних TRS виходу, 1/4".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arturia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arturia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arturia MiniFuse 1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Arturia Arturia MiniFuse 1 MiniFuse 1 BKTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Czas nagrać piosenkę, rytm lub treści, o których zawsze marzyłeś. MiniFuse 1 to kompaktowy interfejs audio zaprojektowany z myślą o Tobie, niezależnie od Twojego stylu. Uwolnij swój dźwięk dzięki prostemu nagrywaniu, przyjemnemu przepływowi pracy i całemu kreatywnemu oprogramowaniu, jakie... щеgo kiedykolwiek będziesz potrzebować. Główne cechy Dołączone instrumenty Arturia - 500 brzmień vintage i nowoczesnych klawiszy z Analog Lab Intro Arturia FX: Rev PLATE-140 pogłos Przedwzmacniacz rocznika sprzed 1973 r. Opóźnienie TAPE-201 echo Chorus JUN-6 analogowy chór Ableton Live Lite - komponuj, nagrywaj, produkuj wszystko Samouczki — Naucz się nagrywać i tworzyć muzykę za pomocą MiniFuse, zaczynając od podstaw Ekskluzywne treści — wskazówki, triki i porady ekspertów branżowych Dedykowany portal online — dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz online w jednym miejscu Subskrypcje — bezpłatne wprowadzenie do światowej klasy usług audio i miksowania 1 x wejście combo Mic/Inst/Line XLR z zasilaniem phantom 48V 2 x 1/4" TRS zbalansowane wyjścia liniowe z regulacją głośności 1 x wyjście słuchawkowe stereo z regulacją głośności Przełącznik monitora bezpośredniego 1 x koncentrator USB2 typu A (maks. 250mA) 1 x stereofoniczny kanał wirtualnej pętli zwrotnej Interfejs USB-C kompatybilny z komputerami PC i Mac, w pełni kompatybilny z USB 2.0 Zasilany z magistrali
Dług Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 413 zł |
Arturia MiniFuse 1 USB Audio Interface czarny 800101Arturia MiniFuse 1 USB Audio Interface to doskonały punkt wyjścia dla każdego wokalisty instrumentalist Gear4Music.plПоскаржитись | 429 zł |
Arturia Arturia MiniFuse 1 MiniFuse 1 WHTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Czas nagrać piosenkę, rytm lub treści, o których zawsze marzyłeś. MiniFuse 1 to kompaktowy interfejs audio zaprojektowany z myślą o Tobie, niezależnie od Twojego stylu. Uwolnij swój dźwięk dzięki prostemu nagrywaniu, przyjemnemu przepływowi pracy i całemu kreatywnemu oprogramowaniu, jakie... щеgo kiedykolwiek będziesz potrzebować. Główne cechy Dołączone instrumenty Arturia - 500 brzmień vintage i nowoczesnych klawiszy z Analog Lab Intro Arturia FX: Rev PLATE-140 pogłos Przedwzmacniacz rocznika sprzed 1973 r. Opóźnienie TAPE-201 echo Chorus JUN-6 analogowy chór Ableton Live Lite - komponuj, nagrywaj, produkuj wszystko Samouczki — Naucz się nagrywać i tworzyć muzykę za pomocą MiniFuse, zaczynając od podstaw Ekskluzywne treści — wskazówki, triki i porady ekspertów branżowych Dedykowany portal online — dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz online w jednym miejscu Subskrypcje — bezpłatne wprowadzenie do światowej klasy usług audio i miksowania 1 x wejście combo Mic/Inst/Line XLR z zasilaniem phantom 48V 2 x 1/4" TRS zbalansowane wyjścia liniowe z regulacją głośności 1 x wyjście słuchawkowe stereo z regulacją głośności Przełącznik monitora bezpośredniego 1 x koncentrator USB2 typu A (maks. 250mA) 1 x stereofoniczny kanał wirtualnej pętli zwrotnej Interfejs USB-C kompatybilny z komputerami PC i Mac, w pełni kompatybilny z USB 2.0 Zasilany z magistrali
Opro Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 421 zł |
Arturia MiniFuse 1 USB Audio Interface biały 800111Arturia MiniFuse 1 USB Audio Interface to doskonały punkt wyjścia dla każdego wokalisty instrumentalist Gear4Music.plПоскаржитись | 428 zł |
Відеоогляди
Tutorials | MiniFuse 1 - Overview
28 вересня 202143 708 переглядів
ARTURIA MINI FUSE 1/2 TEST MUZYKUJ
28 вересня 20214 293 перегляда
Arturia Minifuse 1 & Minifuse 2 audio interface in Nepal !!!
10 листопада 2021568 переглядів
NI Maschine Mikro MK3 + Hologram Electronics Microcosm + Arturia MiniFuse 1|Ambient music #shorts
19 жовтня 2022679 переглядів
Gravação facilitada || REVIEW MINIFUSE 1 e 2 da ARTURIA
19 січня 20234 904 перегляда
Unboxing the NEW Arturia Minifuse 1 Audio Interface: Is It Worth It? #youtubeshorts
22 травня 2023308 переглядів
Arturia MiniFuse 1 and MiniFuse 2 Audio Interface Detailed Review
20 жовтня 2021308 переглядів
Arturia MiniFuse 1 - Two Week Review - Pros And Cons
3 січня 20223 543 перегляда
The Best Audio Interface Under $100? | Arturia Minifuse 1
3 грудня 202118 730 переглядів
SOUNDCARD CALON PESAING FOCUSRITE !! | ARTURIA MINIFUSE 1 & 2 REVIEW INDONESIA
1 лютого 20223 228 переглядів
Arturia Minifuse 1 & 2 Audio Interface Review Video with Sound Test | @Shitswel
14 червня 2022762 перегляда
Home Studio Essentials Part 1: Audio Interface, Arturia MiniFuse 2
31 січня 2022573 перегляда
Arturia MiniFuse 1 - The New King of Budget Audio Interfaces?? Watch out FocusRite and PreSonus
2 листопада 20211 361 перегляд
Why You Need The MiniFuse 1 From Arturia
28 лютого 2022239 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 448 zł
настільний, 2 in, 4 out, 24 біт, 192 кГц, Combo XLR 2 шт та Jack 2 шт, MIDI in 1 шт, Jack 3 шт, пар RCA 2, MIDI out 1 шт, USB 2.0 type B, Windows / macOS
від 329 zł
настільний, 2 in, 2 out, 24 біт, 192 кГц, Combo XLR 2 шт, Jack 3 шт, USB 2.0 type B, Windows / macOS
від 599 zł
настільний, 2 in, 2 out, 24 біт, 192 кГц, Combo XLR 2 шт, MIDI in 1 шт, Jack 3 шт, MIDI out 1 шт, USB 2.0 type C, Windows / macOS
від 480 zł
настільний, 1 in, 2 out, 24 біт, 192 кГц, Combo XLR 1 шт, MIDI in 1 шт, Jack 3 шт, MIDI out 1 шт, USB 2.0 type C, Windows / macOS / iOS / iPadOS
від 251 zł
настільний, 2 in, 2 out, 16 біт, 48 кГц, Combo XLR 1 шт та Jack 1 шт, Jack 3 шт, USB 2.0 type B, Windows / macOS
від 717 zł
настільний, 4 in, 4 out, 24 біт, 192 кГц, Combo XLR 4 шт та Jack 4 шт, MIDI in 1 шт, Jack 7 шт, пар RCA 2, MIDI out 1 шт, USB 2.0 type B, Windows / macOS
від 1 136 zł
настільний, 2 in, 2 out, 24 біт, 192 кГц, Combo XLR 2 шт, MIDI in 1 шт, Jack 3 шт, MIDI out 1 шт, USB 2.0 type C, Windows / macOS / iOS / iPadOS
від 1 100 zł
настільний, 8 in, 4 out, 24 біт, 192 кГц, Combo XLR 4 шт та Jack 4 шт, MIDI in 1 шт, Jack 6 шт, MIDI out 1 шт, USB 2.0 type C, Windows / macOS
від 650 zł
настільний, 2 in, 4 out, 24 біт, 192 кГц, Combo XLR 2 шт та Jack 2 шт, MIDI in 1 шт, Jack 3 шт, пар RCA 2, MIDI out 1 шт, USB 2.0 type C, Windows / macOS
від 589 zł
настільний, 6 in, 6 out, 24 біт, 192 кГц, Combo XLR 2 шт та Jack 2 шт, coaxial, MIDI in 1 шт, Jack 6 шт, коаксіальний, MIDI out 1 шт, USB 2.0 type B, Windows / macOS
від 377 zł
настільний, 2 in, 2 out, 24 біт, 192 кГц, Combo XLR 1 шт та Jack 1 шт, Jack 3 шт, USB 2.0 type C, Windows / macOS
від 265 zł
настільний, 2 in, 2 out, 24 біт, 192 кГц, Jack 1 шт та XLR 1 шт, Jack 1 шт, пар RCA 1, USB 2.0 type B, Windows / macOS