Interfejs audio Arturia MiniFuse 1
Wideo 14Zdjęcia 9 |
Arturia MiniFuse 1 |
|
2 zbalansowane wyjścia TRS, 1/4".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Arturia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Arturia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Arturia MiniFuse 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Arturia Arturia MiniFuse 1 MiniFuse 1 BK | 413 zł |
Arturia MiniFuse 1 USB Audio Interface czarny 800101 | 429 zł |
Arturia Arturia MiniFuse 1 MiniFuse 1 WH | 421 zł |
Arturia MiniFuse 1 USB Audio Interface biały 800111 | 428 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →