Аудіоінтерфейс Focusrite Scarlett 2i2
Відео 29Фото 2 |
Focusrite Scarlett 2i2 |
|
У сімействі прогресивних аудиоинтерфейсов Scarlett це одна з молодших моделей. Має 2 комбінованими входи з фантомним живленням, а також 2 виходами. Підтримує можливість роботи з сигналом в форматі 24 біт / 96 кГц. На лицьовій панелі розміщений зручний перемикач для включення функції прямого моніторингу. Модель одягнена в міцний металевий корпус. В комплекті передбачено для Mac і PC.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focusrite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focusrite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focusrite Scarlett 2i2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Focusrite Scarlett 2i2 (3 Gen) 34002500 | 538 zł |
'Focusrite Scarlett 2I2 3Rd Gen Focusrite Foc000125' | 710 zł |
Focusrite Scarlett 2i2 (3. gen.) Pakiet nagrań MOSC0012-SZC-300 | 871 zł |
Focusrite Scarlett 2i2 (3 Gen) | 567 zł |
Focusrite Interfejs audio Scarlett 2i2 4. generacji MOSC0033 | 910 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →