Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2
Wideo 29Zdjęcia 2 |
Focusrite Scarlett 2i2 |
|
To jeden z młodszych modeli w rodzinie zaawansowanych interfejsów audio Scarlett. Zapewnia 2 wejścia combo zasilane phantom oraz 2 wyjścia. Obsługuje możliwość pracy z sygnałem w formacie 24 bit/96 kHz. Na panelu przednim znajduje się wygodny przełącznik umożliwiający włączenie funkcji bezpośredniego monitorowania. Model mieści się w wytrzymałej metalowej obudowie. W zestawie oprogramowanie na komputery Mac i PC.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Focusrite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Focusrite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Focusrite Scarlett 2i2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Focusrite Scarlett 2i2 (3 Gen) 34002500 | 538 zł |
'Focusrite Scarlett 2I2 3Rd Gen Focusrite Foc000125' | 710 zł |
Focusrite Scarlett 2i2 (3. gen.) Pakiet nagrań MOSC0012-SZC-300 | 871 zł |
Focusrite Scarlett 2i2 (3 Gen) | 567 zł |
Focusrite Interfejs audio Scarlett 2i2 4. generacji MOSC0033 | 910 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →