Соковитискач Ariete Centrika Slow Juicer 177 (00C017700AR0)
Відео 1Фото 5 |
Ariete Centrika Slow Juicer 177 |
|
Продуктивна, практична і надійна шнекова соковитискач підвищеної потужності з надійним механічним управлінням і системою автоматичного викидання м'якоті. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, що віддають перевагу отримувати свіжовичавлені соки найвищої якості. У шнековій соковитискачу віджим відбувається за рахунок роздавлювання плодів шнеком і фільтрування рідини утворюється через металевий сітчастий фільтр, який затримує макуха.
Важливо, що сік у процесі віджимання практично не нагрівається, що дає можливість зберегти корисні властивості натурального продукту. Цей метод, званий також технологією холодного віджимання, заслужено вважається найбільш ефективним і особливо цінується веганами. Соковитискач Ariete Centrika Slow Juicer 0177/00 обладнана надійним електродвигуном потужністю 200 Вт з довговічним редуктором. Передбачена одна швидкість обертання шнека (50 об/хв) і реверсний режим, допомагає очистити машину в разі заклинювання. Широка завантажувальна горловина дозволяє закладати плоди великими шматками або цілком. Продумана конструкція і висока якість компонентів роблять зборку і розбирання апарата простою і легкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Купити Ariete Centrika Slow Juicer 177
Усі ціни 9 →Ariete 00C017710AR0 Slow Juicer 177 ze stali nierdzewnej dla lepszej jakoś | 749 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa ARIETE 177/01 | 579 zł |
Ariete Centrika Slow Juicer Metal 177/1 | 579 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa ARIETE 177/01 | 579 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa ARIETE 177/01 | 579 zł |