Соковитискач Ariete Spremi 407 (00C040700AR0)
Ariete Spremi 407 |
|
Практичний і довговічний цитрус-прес (соковитискач для приготування свіжих соків (фрешів). Завдяки компактним габаритам міцного сталевого корпусу, займає мінімум місця на робочому столі, а стильний зовнішній дизайн допомагає органічно вписатися в будь-який сучасний кухонний інтер'єр. Здатна швидко переробляти лимони, лайми, апельсини або грейпфрути в соки з повноцінним вітамінним і мінеральним складом складом.
Стандартна технологія ручного приготування цитрусових соків в шнекової або відцентровій машині вимагає ретельної і тривалої попередньої очищення, а при використанні соковитискач Ariete Spremi 0407/00 сік утворюється шляхом прямого віджимання половинок плодів, які завантажуються разом з шкіркою. Такий простий і інтуїтивно зрозумілий процес дозволяє отримати перший стакан напою всього за 40-50 сек. Крутного моменту електродвигуна потужністю 60 Вт достатньо для енергійного віджимання соку з будь-якого цитрусового плоду. Завдяки швидкості віджимання, сік не нагрівається, зберігаючи весь комплекс корисних властивостей. Машина легко розбирається і миється.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Купити Ariete Spremi 407
Ariete 407 niskoobrotowy sokowirówka Spremi metal-407 60 W srebrny | 149 zł |
Wyciskarka do cytrusów Ariete 407/00 | 159 zł |
Wyciskarka do cytrusów Ariete 407 Spremi Metal, 2 rodzaje nasadek | 139 zł |
Wyciskarka do cytrusów Ariete 407 Spremi Metal | 165 zł |