Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer 177 (00C017700AR0)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Ariete Centrika Slow Juicer 177 |
|
Wydajna, praktyczna i niezawodna wyciskarka ślimakowa o dużej mocy z niezawodnym sterowaniem mechanicznym i automatycznym systemem wyrzucania miąższu. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony dla użytkowników, którzy wolą otrzymywać świeżo wyciskane soki najwyższej jakości. W sokowirówce ślimakowej wyciskanie odbywa się poprzez miażdżenie owoców ślimakiem i filtrowanie powstałej cieczy przez metalowy filtr siatkowy, który zatrzymuje miąższ.
Ważne jest, aby sok praktycznie nie nagrzewał się podczas procesu wyciskania, co pozwala zachować korzystne właściwości naturalnego produktu. Ta metoda, zwana również technologią tłoczenia na zimno, zasłużenie jest uważana za najbardziej skuteczną i szczególnie docenianą przez wegan. Wyciskarka wolnoobrotowa Ariete Centrika 0177/00 jest wyposażona w niezawodny silnik elektryczny o mocy 200 W z wytrzymałą skrzynią biegów. Dostępna jest jedna prędkość obrotowa ślimaka (50 obr./min) i tryb wsteczny, aby pomóc w czyszczeniu maszyny w przypadku zacięcia. Szeroki otwór załadowczy umożliwia układanie owoców w dużych kawałkach lub w całości. Przemyślana konstrukcja i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że montaż i demontaż urządzenia jest prosty i łatwy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Kup Ariete Centrika Slow Juicer 177
Wszystkie ceny 9 →Ariete 00C017710AR0 Slow Juicer 177 ze stali nierdzewnej dla lepszej jakoś | 749 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa ARIETE 177/01 | 579 zł |
Ariete Centrika Slow Juicer Metal 177/1 | 579 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa ARIETE 177/01 | 579 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa ARIETE 177/01 | 579 zł |