Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2023 M3 [MRW33]
Фото 15 | від 17 977 до 19 999 zł Порівняти ціни 14 →2023 рікProавтономний+Ultra HD (4K)miniLED120 ГцUSB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкапідсвічуваннясканер відбитків Дисплей:16.2 ", 3456x2234 Процесор:Apple M3 Max Відеокарта:M3 Max 30-Core ОЗП:36 ГБ Накопичувач:SSD, 1024 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:2.15 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2023 M3 15
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2023 M3 [MRW33] |
|
miniLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M3,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система із шести динаміків Hi-Fi рівня.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 140 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 16 2023 M3 [MRW33]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Laptop APPLE MacBook Pro 16 M3 Max/36GB/1TB SSD/30C GPU/macOS Gwiezd | 19 399 zł |
Apple MacBook Pro 16,2 cali: M3 Max 14/30, 36GB, 1TB - Gwiezdna czerń RNAP | 18 615 zł |
Apple MacBook Pro - M3 Max (14/30) | 16,2'' | 36GB | 1TB | Mac OS | Gwiezd | 17 990 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 2023 16" Retina M3 Max 36GB RAM 1TB SSD macOS Gwi | 17 990 zł |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо