Корпус A-Data XPG DEFENDER PRO білий
Відео 5Фото 6 |
Місткий комп'ютерний корпус з якісно влаштованим шасі та ефектним зовнішнім дизайном. На платформу легко поміститься будь-яка системна плата E-ATX. Для вежі охолодження процесора є 170 мм, а на шасі здатне вмістити відеокарту довжиною до 380 мм. Конструкція кейсу дозволяє розташувати графічний адаптер вертикально, при цьому сама відеокарта може бути двослотовою! Передня кришка використовує легкознімне магнітне кріплення, що полегшує доступ як до сітки, що фільтрує, так і вентиляторів.
Комп'ютерний корпус A-Data XPG DEFENDER PRO має повітряне охолодження на основі трьох фірмових вертушки XPG VENTO 120 ARGB. Вбудованим у вентилятори підсвічуванням можна керувати за допомогою кнопкового перемикача, який виведено на загальний блок інтерфейсів. Панель налаштування має два роз'єми USB 3.0 і одинарне гніздо 3,5 мм, що комбінує підключення як навушників, так і мікрофона. Пристрій платформи є двосекційним, закрита кожухом нижня частина призначена для розміщення блоку живлення та стійки на два накопичувачі пам'яті 3,5”. Допустима довжина блоку живлення становить 220 мм. Користувач має можливість доповнити систему охолодження водяними радіаторами: спереду до 360 мм, зверху до 280 мм і ззаду до 120 мм.
Купити A-Data XPG DEFENDER PRO білий
A-Data XPG DEFENDER PRO - Obudowa komputerowa - Tower - Bia?y | 591 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! adata Obudowa XPG D-EFEND-ER PRO MIDI TOWER NO PSU Bia | 364 zł |
Adata XPG DEFENDER PRO, ARGB, white | 532 zł |
Модификації A-Data XPG DEFENDER PRO
Ціни на A-Data XPG DEFENDER PRO |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG DEFENDER PRO білий | від 364 zł | 3 пропозиції | ||
A-Data XPG DEFENDER PRO чорний | від 239 zł | 2 пропозиції |