Жорсткий диск A-Data HV300 AHV300-5TU31-CBK 5 ТБ
Відео 6 |
A-Data AHV300-5TU31-CBK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації A-Data HV300 AHV300-5TU31-CBK
Ціни на A-Data HV300 AHV300-5TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK 1 ТБ | від 240 zł | 85 пропозицій | ||
A-Data HV300 AHV300-2TU31-CBK 2 ТБ | від 312 zł | 82 пропозиції | ||
A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK 4 ТБ | від 474 zł | 12 пропозицій |