Маска медична 3M Aura 9322
3M Aura 9322 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3M 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3M.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3M Aura 9322
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
3M Aura 9322 FFP2 maska ochronna z zaworem do szlifowania rąk i prac z nar | 31 zł |
3M 3M 9322+ FFP2 NR D - półmaska z zaworem ffp2 | 15 zł |
3M Aura 9322+ PRO PAINT Półmaska filtrująca | 25 zł |
3M Aura 9322+ PRO PAINT Półmaska filtrująca | 13 zł |
3M Aura 9322+ PRO PAINT Półmaska filtrująca | 12 zł |
3M 9322+ FFP2 NR D - półmaska z zaworem ffp2 | 15 zł |
3M-MAS-P2-9322 - Półmaska filtrująca Aura serii Comfort | 141 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →