Маска медична 3M 8822
3M 8822 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3M 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3M.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3M 8822
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
3M Ręczne szlifowanie i respirator elektronarzędzi 8822 FFP2 konstrukcja z | 129 zł |
3M 3M Półmaska z zaworkiem 8822 ffp2 /10szt. | 174 zł |
3M Półmaska ochronna z zaworem 3M 8822 FFP2/10szt. (3M8822FFP2) | 155 zł |
3M Maska ochronna z serii 8000 8822 FFP2 NR D z zaworem wydechowym Cool-Fl | 126 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →