Maska medyczna 3M 8822
3M 8822 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 3M 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 3M.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 3M 8822
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
3M Ręczne szlifowanie i respirator elektronarzędzi 8822 FFP2 konstrukcja z | 129 zł |
3M 3M Półmaska z zaworkiem 8822 ffp2 /10szt. | 174 zł |
3M Półmaska ochronna z zaworem 3M 8822 FFP2/10szt. (3M8822FFP2) | 155 zł |
3M Maska ochronna z serii 8000 8822 FFP2 NR D z zaworem wydechowym Cool-Fl | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →