Маска медична Delta Plus M1100VC 10 pcs
Delta Plus M1100VC 10 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delta Plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delta Plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delta Plus M1100VC 10 pcs
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Delta Plus M1100VC formowane jednorazowe półmaski FFP1 pudełko 10 szt | 93 zł |
Delta Plus M1100V (M1100VC) - OPAKOWANIE 10 PÓŁMASEK JEDNORAZOWYCH FFP1 Z | 49 zł |
M1100V (M1100VC) - OPAKOWANIE 10 PÓŁMASEK JEDNORAZOWYCH FFP1 Z ZAWOREM | 49 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →