Maska medyczna 3M Aura 9322
3M Aura 9322 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 3M 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 3M.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 3M Aura 9322
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
3M Aura 9322 FFP2 maska ochronna z zaworem do szlifowania rąk i prac z nar | 31 zł |
3M 3M 9322+ FFP2 NR D - półmaska z zaworem ffp2 | 15 zł |
3M Aura 9322+ PRO PAINT Półmaska filtrująca | 25 zł |
3M Aura 9322+ PRO PAINT Półmaska filtrująca | 12 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →