Ceny na Dell P2423DE 23.8 " czarny (210-BDDW)
Wideo 1Zdjęcia 22 | od 1 159 do 1 575 zł Rodzaj: monitor; Przekątna ("): 23.8; Rodzaj matrycy: IPS; Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość: 2560x1440 (16:9); Czas reakcji GtG (ms): 5; Kąt widzenia pion.: 178; Kąt widzenia poz.: 178; Jasność (cd/m²): 300; Kontrast statyczny: 1 000:1; Transmisja wideo: DisplayPort: DisplayPort v 1.4 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Monitor P2423DE 23.8 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/USB-C/Monitor Dell 24 z koncentratorem USB-C P2423DE
Działaj z niezwykłą produktywnością dzięki monitorowi QHD 23,8 z... więcejwieloma opcjami łączności i z funkcją ComfortView Plus.
Monitor QHD z koncentratorem zoptymalizowany pod kątem produktywności
- Ekran QHD: zoptymalizowany pod kątem wysokiej wydajności i wyraźnego, szczegółowego obrazu.
- Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 401 zł |
Dell P2423DE MON-LCD-DEL-0344Monitor QHD z koncentratorem zoptymalizowany pod kątem produktywności. Ekran QHD: zoptymalizowany pod kątem wysokie... więcejj wydajności i wyraźnego, szczegółowego obrazu. Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 superszybkich portów USB 5 Gb/s. Wygoda i produktywność W trosce o wzrok: ComfortView Plus to wbudowana funkcja, która stale redukuje potencjalnie szkodliwe promienie niebieskiego światła bez wpływu na wyświetlane koloryi. Zawsze spójne kolory: technologia In-Plane Switching (IPS) pozwoli Ci podziwiać spójne, żywe kolory przy szerokim kącie widzenia. Dzięki pokryciu przestrzeni sRGB w 99% uzyskasz precyzyjne odwzorowanie kolorów w standardzie. Piękno i funkcjonalność: to urządzenie z zachwycającym, czarnym wykończeniem i małą podstawą z ulepszonym systemem rozmieszczania kabli, który umożliwia schowanie ich w cokole. Dostosowanie ustawień monitora: dopasuj położenie monitora dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia, obrotu w pionie i regulacji wysokości (maks. 150 mm). Uporządkowane miejsce pracy jako centrum produktywności Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączać urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort(wyj Komputronik.plZłóż skargę | 1 159 zł |
DELL 23.8'' P2423DE 210-BDDW Czarny, Srebrny 210-BDDWDominujący kolor: Srebrny Wymiary (W x S x D) [mm]: 496,1 x 537,8 x 179,6 mm Seria: P2423DE Proporcje ekranu: 16:9... więcejPrzekątna ekranu: 23,8" Rozmiar plamki [mm]: 0.2058 mm Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px (WQHD) Jasność [cd/m2]: 300 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: TFT IPS Matryca błyszcząca: Matowa Kontrast statyczny: 1 000:1 Odświeżanie [Hz]: 60 Hz Czas reakcji: od 4 do 6 ms Rodzaj monitora: Monitor do domu i biura Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 2 Złącza: ["DisplayPort", Neonet.plZłóż skargę | 1 418 zł |
Monitor DELL P2423DE 23.8" 2560x1440px IPSMonitor 24 calowy z ekranem QHD wyposażony w rozbudowane opcje łączności i Comfort View Plus. W ekranie zastosowano... więcejpanel IPS. Zaletą jest wysoki kąt widzenia, w tym przypadku 178 stopni, oraz doskonały kontrast wyświetlacza. Czas reakcji wynosi 5 ms GTG, a częstotliwość odświeżania 60 Hz. Electro.plZłóż skargę | 1 321 zł |
Dell Monitor P2423DE 23.8 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/USB-C/Monitor Dell 24 z koncentratorem USB-C P2423DE
Monitor QHD z koncentratorem zoptymalizowany pod kątem produktywności
- Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 468 zł |
Monitor DELL P2423DE 23.8" 2560x1440px IPSMonitor 24 calowy z ekranem QHD wyposażony w rozbudowane opcje łączności i Comfort View Plus. W ekranie zastosowano... więcejpanel IPS. Zaletą jest wysoki kąt widzenia, w tym przypadku 178 stopni, oraz doskonały kontrast wyświetlacza. Czas reakcji wynosi 5 ms GTG, a częstotliwość odświeżania 60 Hz.... Avans.plZłóż skargę | 1 321 zł |
Monitor DELL 23.8" 2560 x 1440 210-BDDW Czarny | 1 575 zł |
Dell P2423DE 24" 2K IPS 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 359 zł |
Monitor DELL P2423DE 23.8" 2560x1440px IPS 210-BDDWMonitor 24 calowy z ekranem QHD wyposażony w rozbudowane opcje łączności i Comfort View Plus. W ekranie zastosowano... więcejpanel IPS. Zaletą jest wysoki kąt widzenia, w tym przypadku 178 stopni, oraz doskonały kontrast wyświetlacza. Czas reakcji wynosi 5 ms GTG, a częstotliwość odświeżania 60 Hz.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 321 zł |
Monitor Dell P2423DE (210-BDDW) | 1 218 zł |
DELL P Series P2423DE 60,5 cm (23.8") 2560 x 1440 px Quad DELL-P2423DEdell (DELL-P2423DE) DELL P Series P2423DE 60,5 cm (23.8") 2560 x 1440 px Quad HD monitor LCD Czarny, Srebrny... Senetic.plZłóż skargę | 1 288 zł |
Dell Monitor P2423DE 23.8 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/USB-C/Monitor Dell 24 z koncentratorem USB-C P2423DE
Monitor QHD z koncentratorem zoptymalizowany pod kątem produktywności
- Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 401 zł |
Dell P2423DE 24" 2K IPS 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 359 zł |
Monitor P2423DE 23.8 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/USB-C/4xUSB | 1 405 zł |
Dell USB-C Hub Monitor P2423DE 23.8 ", IPS, QHD, 2560 x 1440, 16:9, 5 ms, | 1 520 zł |
Monitor Dell P2423DE 23,8" IPS LED QHD (2560x1440) 3Y AES ❖ Błyskawiczna w | 1 361 zł |
Monitor P2423DE 23.8 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/USB-C/4xUSB | 1 349 zł |
Dell P2423de 24´´ Qhd Ips Lcd Monitor 60hz Posrebrzany One Size / EU PlugEU PLUG.Funkcje:- Monitor Hub QHD zoptymalizowany pod kątem produktywności: tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 337 zł |
Monitor DELL 23.8" 2560 x 1440 P2423DE Czarno-srebrny | 1 574 zł |
Monitor Dell 23,8" P2423DE (210-BDDW) HDMI 2xDP USB-C 4xUSB 3.0 | 1 392 zł |
pokaż 8 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!