Ceny na Dell P3223DE 31.5 " czarny (210-BDGB)
Wideo 1Zdjęcia 15 | od 1 661 do 2 253 zł Rodzaj: monitor; Przekątna ("): 31.5; Rodzaj matrycy: IPS; Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość: 2560x1440 (16:9); Czas reakcji GtG (ms): 5; Kąt widzenia pion.: 178; Kąt widzenia poz.: 178; Jasność (cd/m²): 350; Kontrast statyczny: 1 000:1; Głębia koloru: 8 bit; Transmisja wideo: DisplayPort: DisplayPort v 1.2 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell P3223De P3223DE Monitor Czarny 315Produkt najwyższej jakości
Wyjście DisplayPort (HDCP 1.4, MST)
USB-C back/Alt DisplayPort 1.4 z Power Delivery (z... więcejasilanie do 90 W) Amazon.plZłóż skargę | 1 661 zł |
32" Dell P3223DE - 2560x1440 (QHD) - IPS - 90W USB-C HUB - 5 ms - Monitor31.5 monitor od Dell z rozdzielczo?? na 2560x1440 (QHD), IPS-Panel & 90W USB-C HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 2560... więcejx1440 (QHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 60Hz Szybko?? reakcji: 5ms Rodzaj panelu: IPSHighlights LAN (RJ-45) USB-C HUB (90W) Dell ComfortView Plus - (Reduces blue light emissions, without compromising color) LED Edgelight systemDELL 3 year advanced exchange service Proshop.plZłóż skargę | 1 661 zł |
Dell Monitor P3223DE 31,5 cali IPS LED QHD (2560x1440) /16:9/HDMI/DP/USB-CMonitor Dell 32 z koncentratorem USB-C P3223DE
Działaj z niezwykłą produktywnością dzięki monitorowi QHD 31,5 z... więcejwieloma opcjami łączności i z funkcją ComfortView Plus.
Monitor QHD z koncentratorem zoptymalizowany pod kątem produktywności.
- Ekran QHD: zoptymalizowany pod kątem wysokiej wydajności i wyraźnego, szczegółowego obrazu.
- Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 844 zł |
Dell P3223DE - Gwarancja 5 lat MON-LCD-DEL-0363Monitor QHD z koncentratorem zoptymalizowany pod kątem produktywności. Ekran QHD: zoptymalizowany pod kątem wysokie... więcejj wydajności i wyraźnego, szczegółowego obrazu. Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 superszybkich portów USB 5 Gb/s. Wygoda i produktywność W trosce o wzrok: ComfortView Plus to wbudowana funkcja, która stale redukuje potencjalnie szkodliwe promienie niebieskiego światła bez wpływu na wyświetlane koloryi. Zawsze spójne kolory: technologia In-Plane Switching (IPS) pozwoli Ci podziwiać spójne, żywe kolory przy szerokim kącie widzenia. Dzięki pokryciu przestrzeni sRGB w 99% uzyskasz precyzyjne odwzorowanie kolorów w standardzie. Piękno i funkcjonalność: to urządzenie z zachwycającym, czarnym wykończeniem i małą podstawą z ulepszonym systemem rozmieszczania kabli, który umożliwia schowanie ich w cokole. Dostosowanie ustawień monitora: dopasuj położenie monitora dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia, obrotu w pionie i regulacji wysokości (maks. 150 mm). Uporządkowane miejsce pracy jako centrum produktywności Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączać urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort(wyj Komputronik.plZłóż skargę | 1 869 zł |
DELL 31.5'' P3223DE 210-BDGB Srebrny 210-BDGBDominujący kolor: Srebrny Wysokość [mm]: 617,1 mm Szerokość [mm]: 712,4 mm Głębokość [mm]: 230,1 mm Seria: P3223DE ... więcejProporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 31,5" Rozmiar plamki [mm]: 0.2727 mm Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px (WQHD) Jasność [cd/m2]: 3502 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: TFT IPS Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1 000:1 Odświeżanie [Hz]: 60 Hz Czas reakcji: od 4 do 6 ms Rodzaj monitora: Monitor do domu i biura USB: 1 x USB-C
4 x USB Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 1 Rj-45: 1 Złącza: ["DisplayPort", Neonet.plZłóż skargę | 1 889 zł |
Monitor DELL P3223DE 31.5" 2560x1440px IPSMonitor DELL P3223DE o przekątnej ekranu 31.5 cala z podświetleniem LED. Rozdzielczość ekranu wynosi 2560 x 1440 pi... więcejkseli, czas reakcji wynosi 5 ms. Jasność jest na poziomie 350 cd/m2. Kąty widoczności wynoszą 178 stopni dla poziomu i dla pionu. Współczynnik kontrastu statycznego wynosi 1000:1. Maksymalna wysokość monitora wynosi 61.71 cm. Electro.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Dell Monitor P3223DE 31,5 cali IPS LED QHD (2560x1440) /16:9/HDMI/DP/USB-CMonitor Dell 32 z koncentratorem USB-C P3223DE
- Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 932 zł |
Monitor DELL P3223DE 31.5" 2560x1440px IPSMonitor DELL P3223DE o przekątnej ekranu 31.5 cala z podświetleniem LED. Rozdzielczość ekranu wynosi 2560 x 1440 pi... więcejkseli, czas reakcji wynosi 5 ms. Jasność jest na poziomie 350 cd/m2. Kąty widoczności wynoszą 178 stopni dla poziomu i dla pionu. Współczynnik kontrastu statycznego wynosi 1000:1. Maksymalna wysokość monitora wynosi 61.71 cm.... Avans.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Monitor DELL 31.5" 2560 x 1440 210-BDGB Czarno-srebrny | 2 063 zł |
Dell Monitor P3223DE 31,5 cali IPS LED QHD (2560x1440) /16:9/HDMI/DP/USB-CMonitor Dell 32 z koncentratorem USB-C P3223DE
- Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 844 zł |
Monitor DELL P3223DE 31.5" 2560x1440px IPS 210-BDGBMonitor DELL P3223DE o przekątnej ekranu 31.5 cala z podświetleniem LED. Rozdzielczość ekranu wynosi 2560 x 1440 pi... więcejkseli, czas reakcji wynosi 5 ms. Jasność jest na poziomie 350 cd/m2. Kąty widoczności wynoszą 178 stopni dla poziomu i dla pionu. Współczynnik kontrastu statycznego wynosi 1000:1. Maksymalna wysokość monitora wynosi 61.71 cm.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Monitor Dell P3223DE (210-BDGB) | 1 699 zł |
DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Quad DELL-P3223DEdell (DELL-P3223DE) DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Quad HD monitor LCD Czarny, Srebrny... Senetic.plZłóż skargę | 1 785 zł |
Dell Monitor P3223DE 31.5 cala IPS LED QHD (2560x1440) /16:9/HDMI/DP/USB-Cale.pl Złóż skargę | 1 850 zł |
DELL | 1 816 zł |
DELL P3223DE 31.5inch QHD IPS LED HDMI DP USB-C Hub RJ-45 4xUSB 5YBWAE | 1 884 zł |
Monitor Dell P3223DE (210-BDGB) | 1 706 zł |
Dell Monitor P3223DE 31,5" z 5 letnią gwarancją (210-BDGB/5Y) | 1 872 zł |
Dell P3223de 32´´ Qhd Ips Led Monitor 76hz Posrebrzany One Size / EU PlugWtyczka UE..Doświadcz czystej produktywności na monitorze QHD o przekątnej 31,5 cala z szeroką łącznością i Comfort... więcejView Plus.Funkcje:Mo tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 906 zł |
Dell P3223DE MON-LCD-DEL-0349Monitor QHD z koncentratorem zoptymalizowany pod kątem produktywności. Ekran QHD: zoptymalizowany pod kątem wysokie... więcejj wydajności i wyraźnego, szczegółowego obrazu. Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 superszybkich portów USB 5 Gb/s. Wygoda i produktywność W trosce o wzrok: ComfortView Plus to wbudowana funkcja, która stale redukuje potencjalnie szkodliwe promienie niebieskiego światła bez wpływu na wyświetlane koloryi. Zawsze spójne kolory: technologia In-Plane Switching (IPS) pozwoli Ci podziwiać spójne, żywe kolory przy szerokim kącie widzenia. Dzięki pokryciu przestrzeni sRGB w 99% uzyskasz precyzyjne odwzorowanie kolorów w standardzie. Piękno i funkcjonalność: to urządzenie z zachwycającym, czarnym wykończeniem i małą podstawą z ulepszonym systemem rozmieszczania kabli, który umożliwia schowanie ich w cokole. Dostosowanie ustawień monitora: dopasuj położenie monitora dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia, obrotu w pionie i regulacji wysokości (maks. 150 mm). Uporządkowane miejsce pracy jako centrum produktywności Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączać urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort(wyj Komputronik.plZłóż skargę | 1 699 zł |
pokaż 10 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!