Termos Zwilling Thermo Flask 0.42 0.42 l
Zdjęcia 17 |
Zwilling Thermo Flask 0.42 |
|
Stosunkowo niewielki termos (pojemność 420 ml, wymiary 172x62 mm) marki Zwilling to doskonały wybór dla koneserów herbat, parzonych napojów owocowych i ziołowych. W zestawie znajduje się metalowe sitko (filtr), które oddziela liście herbaty, owoce, zioła i inne cząstki stałe od płynu znajdującego się w kolbie. Ogólnie model zapewnia łatwość czyszczenia, w tym możliwość umieszczenia wszystkich wyjmowanych elementów w zmywarce.
Termos Zwilling Thermo Flask 0,42 ma tradycyjną konstrukcję próżniową z podwójnymi ściankami. Kolbę i ścianki zewnętrzne wykonano ze stali nierdzewnej 18/10, a wszystkie plastikowe części są bezpieczne i nie zawierają szkodliwych substancji takich jak BPA. Właściwości izolacyjne są na średnim poziomie: stwierdza się, że chłód wewnątrz powinien utrzymywać się do 10 godzin, a ciepło do 7 godzin, co z reguły wystarcza do codziennego użytku. Wśród innych cech warto podkreślić obecność antypoślizgowej podstawy etui. Informujemy również, że model sprzedawany jest w kolorze czarnym lub białym (zawsze z praktycznym matowym wykończeniem).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Kup Zwilling Thermo Flask 0.42 0.42 l
Wszystkie ceny 21 →Zwilling 1X Termos Biały 420 ml 1003111 | 80 zł |
Termos ZWILLING Thermo 39500-512-0 Czarny | 100 zł |
ZWILLING Zaparzacz do herbaty ZWILLING Thermo 420 ml czarny | 122 zł |
Zwilling Butelka termiczna Zwilling Thermo 0,42 L Srebrno-biały | 83 zł |