Karta graficzna ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti Trinity (ZT-D40710D-10P)
Zdjęcia 8 |
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti Trinity |
|
Ogromna, ulepszona modyfikacja potężnego akceleratora wideo NVIDIA RTX 4070 Ti firmy Zotac. Wyposażony w 12 GB pamięci VRAM, obsługuje technologię ray tracingu DLSS 3.0 i sztuczne skalowanie z wbudowanym optymalizatorem NVIDIA Reflex i wbudowanym silnikiem Optical Flow. W porównaniu z poprzednią generacją kart graficznych NVIDIA Ampere i poprzednikiem RTX 3070 Ti, ta karta graficzna zapewnia lepsze i wydajniejsze wypełnianie klatek wspomagane przez sztuczną inteligencję, a także lepsze przetwarzanie światła i cieni dzięki rdzeniom RT trzeciej generacji.
Według producenta będzie to doskonała opcja dla pecetów do gier z monitorami 2K. Doskonale nadaje się również do stacji roboczych o średniej mocy, nastawionych na pracę z grafiką trójwymiarową, uczeniem maszynowym, sieciami neuronowymi i renderowaniem. GPU wyposażono w trzyszczelinowy system chłodzenia IceStorm 2.0, zaprojektowany specjalnie dla układów NVIDIA Ada Lovelace. Za aktywne chłodzenie odpowiadają trzy aktywne wentylatory z szeroko zakrzywionymi łopatkami, pod niemetalową podstawą umieszczono masywny radiator, który przechodzi przez 9 kompozytowych rurek.
CO obsługuje 2 tryby pracy (standardowy i cichy), oba są wszyte w BIOS, osobny przycisk służy do przełączania. Sercem karty graficznej jest układ AD104 z 7680 rdzeniami CUDA, podkręcony do 2655 MHz GPU i 12 GB pamięci wideo GDDR6X z obsługą 192-bitowej magistrali danych. W przeciwieństwie do RTX 4070, w tej modyfikacji GPU ma więcej aktywnych jednostek funkcjonalnych (7680 zamiast 5888), a sam układ pracuje z wyższą częstotliwością taktowania (2610 MHz), zapewniając szybsze działanie.
Ilość pamięci w obu przypadkach to 12 GB, zastosowano nowoczesną pamięć GDDR6X ze 192-bitową magistralą. W kompleksowych testach obejmujących ponad 20 współczesnych gier (Cyberpunk 2077, Star Wars Jedi: Survivor, Baldur's Gate 3, Hogwarts Legacy itp.) karta RTX 4070 Ti jest o 20-25% szybsza niż standardowa karta RTX 4070. ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti Trinity z grubsza dorównuje flagowcom poprzedniej generacji i z łatwością poradzi sobie z dowolnymi ustawieniami graficznymi 2K i maksymalnymi, a także całkiem dobrze nadaje się do rozdzielczości 4K przy zmniejszonej grafice i aktywowanym DLSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ZOTAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ZOTAC.
Kup ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti Trinity
Wszystkie ceny 16 →Zotac ZT-D40710D-10P Gaming GeForce RTX 4070 Ti Trinity Graphics Card | 3 399 zł |
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti Trinity - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 4 000 zł |
Karta graficzna Zotac Gaming GeForce RTX 4070 Ti Trinity 12GB GDDR6X (ZT-D | 3 684 zł |
Zotac GeForce RTX 4070 Ti Trinity 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 699 zł |
Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti TRINITY 12GB GDDR6X 192bit 3DP/HDMI ZT | 4 027 zł |
Modyfikacje ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti Trinity
Ceny na ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti Trinity |
---|---|---|---|---|
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti Trinity | od 3 399 zł | 17 oferty | ||
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti Trinity OC | od 3 128 zł | 15 oferty | ||
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti Trinity OC White | od 3 402 zł | 15 oferty |