Grill kontaktowy Zeegma Grill Chef stal nierdzewna
Zdjęcia 11 |
Zeegma Grill Chef |
|
Elektryczny grill kontaktowy marki Zeegma to wielofunkcyjne, nowoczesne urządzenie z zaawansowanymi funkcjami do gotowania różnorodnych potraw. Model ma moc 2100 W i wyposażony jest w dwie płyty faliste, które wykonano z wytrzymałej ceramiki. Dopełnieniem ceramiki jest powłoka nieprzywierająca ILAG, która zapobiega przywieraniu potraw i jest odporna na ścieranie. Dzięki przemyślanej konstrukcji grill można wykorzystać na kilka sposobów: z zamkniętymi płytami do dwustronnego pieczenia oraz z całkowicie otwartymi płytami, które razem tworzą dużą powierzchnię roboczą.
Można na nim ugotować kilka dużych porcji lub nawet różnych potraw jednocześnie. Górna płyta Zeegma Grill Chef automatycznie dopasowuje się do wysokości potrawy, a zatrzask pokrywy zabezpiecza urządzenie po złożeniu i ułatwia jego przenoszenie i transport. Ponadto producent starannie pracował nad sterowaniem - jest ono tak proste i przyjazne dla użytkownika, jak to tylko możliwe.
Po pierwsze, istnieje 5 automatycznych programów dla konkretnych dań i produktów: stek, kurczak, ryba, tosty i burger. Po drugie, grill oferuje trzy stopnie wypieczenia mięsa: z krwią, średnio i pełną gotowością. Oznacza to, że wystarczy wybrać tryb - a sam system wybierze optymalne ustawienia. Można jednak także ustawić parametry ręcznie, programując timer wyłączenia i dostosowując temperaturę ogrzewania (do 230 stopni). Po zakończeniu gotowania urządzenie wyda sygnał dźwiękowy. Za sterowanie odpowiada wygodny panel dotykowy z wyświetlaczem. Model wyposażony jest także w tackę ociekową służącą do spuszczania oleju i smaru. Zarówno tackę ociekową, jak i talerze można łatwo wyjąć i można myć w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zeegma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zeegma.
Kup Zeegma Grill Chef stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →ZEEGMA GRILL CHEF Elektryczny Grill i Opiekacz 2 w1 Moc2100 W Nieprzywiera | 350 zł |
GRILL ELEKTRYCZNY SKŁADANY STOŁOWY 2100W PANEL LED srebrny ZEEGMA PREZENT | 294 zł |
Zeegma Chef 1345cm2 Programy automatyczne | 299 zł |
Grill Toster Opiekacz Składany Sandwich Tosty Grzanki Panini Kanapki 2100W | 294 zł |
Grill elektryczny Zeegma Grill Chef 2100W nieprzywierająca powłoka Minutni | 299 zł |
Zeegma Chef 1345cm2 Programy automatyczne | 309 zł |
Grill Toster Opiekacz Składany Sandwich Tosty Grzanki Panini Kanapki 2100W | 295 zł |