Agregat prądotwórczy Yato YT-85453
Yato YT-85453 2 kW maks.2.2 kW 2.5 kW maks.2.7 kW |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-85453
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy YATO YT-85453 | 1 000 zł |
Agregat prądotwórczy 2,5kW YT-85453 Yato | 449 zł |
Agregat prądotwórczy YATO YT-85453 | 1 000 zł |
Generator prądotwórczy YATO 2,7KW AVR YT-85453 | 985 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Yato YT-85453
Ceny na Yato YT-85453 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-85451 | od 734 zł | 9 oferty | ||
Yato YT-85453 | od 449 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →