Opalarka Yato YT-82293
Yato YT-82293 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82293
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toya Opalarka Czerwony 2000 W 230 V YT-82293 | 153 zł |
YATO Yato Opalarka 70~600°c 2000w led z aksesoriami 82293 | 165 zł |
Opalarka YATO 82293 YT-82293 | 134 zł |
Opalarka 2000w 70~600°c akcesoria, wyświetlacz lcd Yato YT-82293 - ZYSKAJ | 144 zł |
OPALARKA 2000W 70~600°C AKCESORIA, WYŚWIETLACZ LCD | 183 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →