Multitool Yato YT-76043
Zdjęcia 4 |
Yato YT-76043 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-76043
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scyzoryk YATO YT-76043 | 36 zł |
YATO Yato Narzędzie wielofunkcyjne 9 cz. 76043 | 37 zł |
Scyzoryk YATO YT-76043 | 36 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne YATO YT-76043 | 33 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →